Пишатися кожною перемогою, здобутою учнями.
Усвідомлювати, що кладучи свою цеглу, ти
допомагаєш будувати світ.
Антуан де Сент-Екзюпері.
Учитель закладає моральну основу нації, розкриває перед учнями різні грані багатовимірної дійсності і закликає бути активними творцями нового життя, побудованого на принципах поваги до іншого, патріотизму, шанобливого ставлення до своєї мови, культури та історії.
Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне - любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу, як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію - «сіяти розумне, добре, вічне».
Так, за найкращою традицією всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» 30 та 31 січня на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького відбувся фінальний етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», який відображав контекст прийнятої Концепції Нової української школи, а також розглядав виховні акценти та етичну складову професійної компетентності педагога.
Свою педагогічну майстерність, професійні уміння і творчі здобутки на фінальному етапі обласного туру конкурсу у номінації «Основи здоров’я » представляла Гридасова Ірина Ігорівна, учитель початкових класів Петрівської ЗШ І ступеня, філії комунального закладу «Петрівське НВО «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –гімназія», переможець районного конкурсу у номінації «Основи здоров’я ».
Напруженими були конкурсні дні для Ірини Ігорівни, але вона виступила гідно і здобула перемогу.
Адміністрація навчального закладу, методичний кабінет та педагог- наставник Філіпенко І.В. не залишили осторонь конкурсанта, а надавали активно допомогу від підготовки проекту, тренінгу до забезпечення компютерним обладнанням .
У ході обласного конкурсу вчителька презентувала свої педагогічні здобутки, демонструвала нові педагогічні ідеї, креативність, творчий підхід, глибокі знання психологічних особливостей дітей, шукала свою педагогічну стежку до душі й серця кожного учня.
Ірина Ігорівна показала широкий спектр методів, форм, засобів, педагогічних прийомів, що дозволили розкрити її неповторність і педагогічний талант під час проведення уроку. Даний конкурс відкрив для молодої, креативної вчительки нові можливості та великі перспективи, став ще однією сходинкою до вершини професійної майстерності, відкрив багато нових граней її педагогічного досвіду, став школою самоствердження і самовираження. Вона отримала величезний досвід та багато емоцій, вражень, розкрила свій потенціал та інноваційні професійні здібності.
Журі обласного конкурсу відзначило конкурсантку за високий фаховий та професійний рівень, високу педагогічну ерудицію, уміння налагоджувати контакт із дітьми, спрямовувати їх діяльність на практичне засвоєння програмового матеріалу та визнало переможцем. Тож, щиро вітаємо Ірину Ігорівну з високими здобутками в конкурсі та перемогою!
Урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів відбулася у актовій залі Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв).
Переможців та лауреатів обласного етапу конкурсу вітали голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, директор комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» Людмила Корецька, виконуючий обов’язки голови Кіровоградської обласної організації Профспілки працівників освіти та науки України Сергій Петров та інші…
Вітали також Ірину Ігорівну і делегації відділу освіти Петрівської райдержадміністрації у складі в.о. начальника Ірини Оранської, директора комунальної установи «Петрівський РЦОЗО» Григорія Москальця та завідувача РМК Зої Ошеги і Петрівської ЗШ І ступеня, філії Петрівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» у складі завідувача філії Олександра Лівака та заступника завідувача філії Тетяни Огир.
У марафоні педагогічних ідей і думок швидко пролетіли конкурсні дні для Ірини Ігорівни. Всі тривоги уже позаду, підсумки конкурсу підбито. Але попереду ще багато роботи. Ірину Ігорівну чекають ще більш напружені випробування: участь у Всеукраїнському етапі конкурсу. Бажаємо їй успішного фіналу в нелегкій боротьбі професіоналів.
Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.
Немає коментарів:
Дописати коментар